Si hei til våre makers på fabrikken!


Luhrtoppen 2, 1470 Lørenskog.

Espen Normann Olsen

Fabrikksjef | 982 05 739
espen.olsen@makegraphics.no

Øivind Petersen

Produksjonsleder Digitaltrykk, Ferdiggjøring, Bygg & Dok | 901 77 622
oivind.petersen@makegraphics.no

Henning Pettersen

Teamleder produksjon | 913 25 507
henning.pettersen@makegraphics.no

Bjørn-Erik Larssen

Produksjonsmedarbeider

Camilla Øiset Slettmo

Digitaltrykker

Fernando Miguel Simões

Produksjonsmedarbeider

Fred Sandvik

Teamleder ferdiggjøring | 930 34 831
fred.sandvik@makegraphics.no

Frode Spidsberg

Produksjonsoperatør
frode.spidsberg@makegraphics.no

Hoang Thiledo

Produksjonsmedarbeider

Jonny Nilsen

Teamleder Digitaltrykk | 959 26 285
jonny.nilsen@makegraphics.no

Morten Nyberg

Produksjonsoperatør

Odd Bjarkum

Prepress medarbeider

Arild Thorstad

Prepress medarbeider

Mona Bostad

Prepress/Grafisk design | 228 67 769
mona.bostad@makegraphics.no

Petter Broe

Produksjonsleder Bygg og Dokumenter | 982 05 748
petter.broe@makegraphics.no

Roar Jansson

Produksjonsoperatør

Terje Hosle

Ferdiggjører

Tom Erik Karlsen

PC/Mac operatør

Thorbjørn Lundby

Produksjonsoperatør Bygg og Dokumenter

Åse Jordstein

Produksjonsmedarbeider

Glenn Theodorsen

Produksjonsmedarbeider

Igor Fazliullin

Produksjonsoperatør Storformat

Jan Cezary Hubrich

Produksjonsmedarbeider

Jimmy Jakobsson

Produksjonsmedarbeider

Terje Irvung

Produksjonsoperatør