Si hei til våre makers på Lørenskog!


Luhrtoppen 2, 1470 Lørenskog. Tlf.: +47 22 80 67 00
E-post: lorenskog@makegraphics.no
Åpningstider: Mandag-fredag kl. 08:00-16:00


Lørenskog er spesialisert mot våre bedriftskunder, og kan dessverre ikke betjene deg som privatkunde. Vi hjelper deg gjerne fra en av våre nærliggende avdelinger (Nedre Slottsgate, Parkveien, Gardermoen eller Høvik).

Ronnie Johnsen

Avdelingsleder | 454 26 913
ronnie.johnsen@makegraphics.no

Thomas Griffin

Key Account Manager | 995 36 550
thomas.griffin@makegraphics.no

Mona Dreier

Key Account Manager | 970 60 696
mona.dreier@makegraphics.no

Dan Kåre Gjelstenli

Senior salgskonsulent | 982 05 776
dan.gjelstenli@makegraphics.no

Lise Maria Solberg Finstad

Salgskonsulent | 901 71 076
lise.finstad@makegraphics.no

Line Hammer

Leder Kundesenter og Prosjekt | 915 93 802
line.hammer@makegraphics.no

Bente Beck

Prosjektleder | 920 89 867
bente.beck@makegraphics.no

Hege

Hege Nordahl

Prosjektleder | 928 99 499
hege.nordahl@makegraphics.no

Line Sveen

Prosjektleder | 924 28 811
line.sveen@makegraphics.no

Tom G

Tom Gulbrandsen

Prosjektleder | 982 05 728
tom.gulbrandsen@makegraphics.no

Anders M

Anders Marthinsen

Prosjektleder | 982 05 738
anders.marthinsen@makegraphics.no

Jarle Fritzvold

Bid manager og prosjektleder | 958 20 093
jarle.fritzvold@makegraphics.no

Dag Jøran

Dag Jøran Gravdal

Prosjektleder | 913 12 805
dag.gravdal@makegraphics.no

Rebecca Borge

Grafisk designer

Terje Brandvold

Grafisk design | 950 26 684
terje.brandvold@makegraphics.no

Bettina Krystad

Grafisk design | 452 04 254
bettina.krystad@makegraphics.no

Mona Bostad

Grafisk design/Prepress | 228 67 769
mona.bostad@makegraphics.no

Odd Bjarkum

Førtrykk storformat

Arild Thorstad

Førtrykk digitaltrykk

Jonny Ø Nilsen

Teamleder Digitaltrykk | 959 26 285
jonny.nilsen@makegraphics.no

Fred Sandvik

Teamleder ferdiggjøring | 930 34 831
fred.sandvik@makegraphics.no

Henning Pettersen

Teamleder produksjon | 913 25 507
henning.pettersen@makegraphics.no

Øivind Petersen

Produksjonsleder Digitaltrykk, Ferdiggjøring, Bygg & Dok | 901 77 622
oivind.petersen@makegraphics.no

Bjørn-Erik Larssen

Produksjonsmedarbeider

Camilla S Øiset Slettmo

Produksjonsmedarbeider

Fernando Miguel Simoes Do Ò

Produksjonsmedarbeider

Glenn Theodorsen

Produksjonsmedarbeider

Le Hoang Thi DO

Produksjonsmedarbeider

Igor Fazliullin

Produksjonsmedarbeider

Jimmy Jakobsson

Produksjonsmedarbeider

Morten Nyberg

Produksjonsmedarbeider

Petter Broe

Produksjonsmedarbeider

Roar Jansson

Produksjonsmedarbeider

Terje Hosle

Produksjonsmedarbeider

Terje Irvung

Produksjonsmedarbeider

Tom Erik Karlsen

Produksjonsmedarbeider

Torbjørn Lundby

Produksjonsmedarbeider

Åse Jordstein

Produksjonsmedarbeider