Si hei til våre makers i Stor-Oslo!


Luhrtoppen 2, 1470 Lørenskog. Tlf.: +47 22 80 67 00
E-post: lorenskog@makegraphics.no
Åpningstider: Mandag-fredag kl. 08:00-16:00

Ronnie Johnsen

Avdelingsleder | 454 26 913
ronnie.johnsen@makegraphics.no

Thomas Griffin

Rådgiver | 995 36 550
thomas.griffin@makegraphics.no

Mona Dreier

Rådgiver | 970 60 696
mona.dreier@makegraphics.no

Dan Kåre Gjelstenli

Rådgiver | 982 05 776
dan.gjelstenli@makegraphics.no

Lise Maria Solberg Finstad

Rådgiver | 901 71 076
lise.finstad@makegraphics.no

Bjørn Elton

Rådgiver | 400 20 727
bjorn.elton@makegraphics.no

Frode Andersen

Rådgiver | 23 10 34 35
frode.andersen@makegraphics.no

Geir Ryden Jensen

Rådgiver | 400 20 700
geir.jensen@makegraphics.no

Ida

Ida Tømte Skjølås

Rådgiver | 478 39 222
ida.skjolas@makegraphics.no

Jeanette

Jeanette Nilsen

Rådgiver | 400 20 780
jeanette.nilsen@makegraphics.no

Martin Wahl

Rådgiver | 951 30 941
martin.wahl@makegraphics.no

Vidar Myhre

Rådgiver | 982 05 743
vidar.myhre@makegraphics.no

Line Hammer

Leder Kundesenter og Prosjekt | 915 93 802
line.hammer@makegraphics.no

Bente Beck

Prosjektleder | 920 89 867
bente.beck@makegraphics.no

Hege

Hege Nordahl

Prosjektleder | 928 99 499
hege.nordahl@makegraphics.no

Line Sveen

Prosjektleder | 924 28 811
line.sveen@makegraphics.no

Tom G

Tom Gulbrandsen

Prosjektleder | 982 05 728
tom.gulbrandsen@makegraphics.no

Dag Jøran

Dag Jøran Gravdal

Prosjektleder | 913 12 805
dag.gravdal@makegraphics.no

Jarle Fritzvold

Bid manager og prosjektleder | 958 20 093
jarle.fritzvold@makegraphics.no

Rebecca Borge

Grafisk designer

Terje Brandvold

Grafisk designer | 950 26 684
terje.brandvold@makegraphics.no

Sandra Sæther

Tina Meidell Berge

Grafisk designer
tina.berge@makegraphics.no